Co robimy

TVN Discovery Talents to platforma, którą stworzyliśmy, aby zaprosić do współpracy doświadczonych scenarzystów, ale także debiutantów, którzy nie mieli jeszcze szansy spróbować swoich sił w tej branży. Zapraszamy każdego, kto chce z nami współtworzyć filmy i seriale!

Zgłoszenia scenariuszowe przyjmujemy w dwóch trybach naboru: ciągłym i specjalnym. Nabór ciągły prowadzony jest przez cały rok. Nabory specjalne ogłaszane są na zamówienie anten telewizyjnych TVN Discovery Polska bądź platform internetowych takich jak PLAYER.PL i mają wytyczone ramy czasowe.

Co nas wyróżnia?

  • Pomysły weryfikujemy w sposób jasny i przejrzysty, poddając je rzetelnej ocenie w gronie ekspertów TVN Discovery Polska. Każdy projekt jest weryfikowany. Autorzy najlepszych propozycji zostają zaproszeni do dalszych etapów współpracy.

  • To między innymi dla nich organizujemy warsztaty i seminaria z autorytetami w dziedzinie, którą się zajmujemy. Pierwszy warsztat pod egidą TVN Discovery Talents to masterclass z Christianem Wikanderem („Most nad Sundem”) zorganizowany podczas festiwalu Mastercard Off Camera w Krakowie w maju 2019.

  • Precyzyjnie określone kategorie naborów. Nabory ciągłe ogłaszamy w zależności od naszych potrzeb i zawsze informujemy, jakich pomysłów konkretnie od Was oczekujemy - czy ma to być serial medyczny, serial kostiumowy czy komedia romantyczna. Dzięki temu masz pewność, że jeśli Twoja propozycja spełnia założenia danego gatunku, stanie się przedmiotem naszej dyskusji.
  • Naszym celem jest nie tylko pozyskanie scenariuszy do nowych seriali lub filmów, ale przede wszystkim nawiązanie współpracy z utalentowanymi twórcami. Szukamy nie tylko tych, którzy świetnie piszą, ale także tych, którzy mają szczególny talent do budowania postaci lub konstruowania dialogów. Chcemy, aby każda nasza kolejna produkcja była lepsza od poprzedniej, chcemy współpracować z najlepszymi. Platforma TVN Discovery Talents to zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą z nami pracować.
O GRUPIE TVN DISCOVERY POLSKA
:

Grupa TVN Discovery Polska to jeden z liderów na polskim rynku telewizyjnym. Skupia 26 kanałów telewizyjnych, w tym kanały tematyczne, lifestylowe oraz stacje informacyjne, a także platformę VOD Player. Należy do amerykańskiego koncernu Discovery – jednego z czołowych dostawców treści dla telewizji, internetu i nowych platform mediowych. Każdego roku Discovery dostarcza ponad osiem tysięcy godzin oryginalnych produkcji. Dociera do odbiorców w dwustu dwudziestu krajach na niemal wszystkich kontynentach. Największym kapitałem grupy są widzowie, ale także twórcy. To oni pracują nad tym, by produkcje grupy Discovery stawały się coraz atrakcyjniejsze. Dzięki TVN Discovery Talents możesz dołączyć do naszego grona.