Nabory ciągłe

Poniżej znajdziesz kategorie naborów ciągłych, do których możesz zgłosić swój projekt. Nie musisz się spieszyć. W tym trybie zgłoszenia przyjmujemy przez cały rok, a nadesłane projekty weryfikujemy co kwartał.

Kliknij na kategorię, która Cię interesuje i dowiedz się, czego szukamy.Co trzeba
przygotować?

W ramach pierwszego etapu zgłoszony projekt powinien zawierać:
  • logline
  • streszczenie (1-3 strony zwięzłego zarysu pierwszego sezonu serialu) oraz opis najważniejszych bohaterów (maks. 1 strona) w jednym pliku, interlinia: 1,0
  • pierwsze trzy strony scenariusza (bez strony tytułowej)
wszystkie dokumenty zapisane w formacie PDF.

Drugi etap to rozwinięcie koncepcji. Autorzy najlepszych pomysłów zostaną poproszeni o przesłanie pełnego scenariusza jednego odcinka serialu w terminie 60 dni od zakończenia weryfikacji zgłoszeń, za pomocą formularza dostępnego na stronie.

NABORY CIĄGŁE

SERIAL KOMEDIOWO-KRYMINALNY

nabór do 31.03.2021

Jeśli wiesz jak rozbawić widza, masz cięty język, dystans do świata i pomysł na intrygę ze złodziejem, porywaczem czy mordercą w tle – czekamy na serial komediowo-kryminalny.

SERIAL KOMEDIOWO-OBYCZAJOWY

nabór do 31.03.2021

Jeśli interesuje cię człowiek, jego codzienność, emocje, sposób w jaki reaguje na to, co przynosi mu życie, a do tego wiesz, jak to pokazać z humorem, zaproponuj serial komediowo-obyczajowy.

SERIAL MEDYCZNY

nabór do 31.03.2021

"Chirurdzy", "Dr House", "Ostry dyżur", czy nasze rodzime produkcje, jak "Lekarze" i "Diagnoza" to Twoje ulubione seriale? Zaproponuj własny pomysł na serial medyczny.

SERIAL KOSTIUMOWY

nabór do 31.03.2021

Historia jest nauczycielką życia, powtarza się lub rymuje. A może to uzgodniony zestaw kłamstw, jedna wielka anegdota? Czekamy na uniwersalną intrygę w kostiumie historycznym.