CHRISTIAN WIKANDER - MASTERCLASS 1 maja 2019, godz. 15:00

Podczas Festiwalu Mastercard Off Camera w Krakowie gościem TVN Discovery Talents będzie CHRISTIAN WIKANDER.

Christian Wikander – obecnie dyrektor działu koprodukcji europejskich brytyjskiej firmy produkcyjnej Twelve Town, dawniej Pinewood Television, gdzie nawiązuje współpracę z producentami, nadawcami i twórcami, rozwijając, produkując i finansując wysokiej klasy seriale fabularne. Dawniej dyrektor działu fabularnego SVT, szwedzkiej telewizji publicznej, gdzie wspólnie z zespołem odpowiadał za sukces fenomenów serialowych takich, jak „Most nad Sundem”, „Prawdziwi”, „Jordskott – Las zaginionych” i „Midnight Sun”. Założyciel i CEO Telewizji Spartacus, jednej z pierwszych niezależnych firm produkcyjnych w Szwecji. Był twórcą, producentem, scenarzystą i reżyserem wielu seriali w Norwegii i Szwecji, które należą do najchętniej oglądanych w historii skandynawskiej telewizji, w tym: „Hotel Caesar”, „Siedem sióstr” i „Trzy korony”.

Nasz gość weźmie udział w panelu prowadzonym przez AGNIESZKĘ KRUK zatytułowanym: The process of script development in premium TV series. Zapraszamy!


Dla kogo?

Wstęp dla wszystkich uczestników wydarzenia zarejestrowanych na Serialcon odbywający się w ramach Festiwalu Off Camera. Liczba miejsc jest ograniczona!

Szczegółowe
informacje

kiedy?
01.05.2019
gdzie?
Małopolski Ogród Sztuki
o której?
15:00
Liczba miejsc
100
zgłoszenia

Termin zgłoszeń do: 01.05.2019 15:00