Inauguracja platformy TVN Discovery Talents na 44. FPFF w Gdyni 19 września 2019, godz. 12:00


Zapraszamy na dwuczęściowe wydarzenie inaugurujące platformę TVN Discovery Talents podczas 44. FPFF w Gdyni: TVN Discovery Talents – daj się zauważyć! Nowa platforma współpracy. Od scenariusza do produkcji.


Zapraszamy!

Część 1 - Otwarcie platformy TVN Discovery Talents

19 września (czwartek) 12:00  – Hotel Mercure Gdynia (Sala Omega)

Spotkanie otwarte z twórcami związanymi z działem kreacji fabularnej TVN Discovery Polska: szefem zespołu ds. filmów fabularnych Anną Waśniewską-Gill, szefem zespołu ds. kreacji seriali Katarzyną Śliwińską-Kłosowicz, scenarzystką Moniką Trzósło, badaczem mediów Dorotą Pawelec oraz redaktorem portalu TVN Discovery Talents Adrianem Luzarem, którzy przedstawią projekt TVN Discovery Talents. Prezentacja portalu i omówienie możliwości współdziałania z grupą medialną TVN Discovery Polska – największą grupą medialną  w Polsce i czołową na świecie.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kruk.


Część 2 - Warsztat TVN Discovery Talents – writers room czyli jak dziś powstają scenariusze

19 września (czwartek) 17:30 – 21:30 - Teatr Muzyczny (sala warsztatowa)

Warsztat kreatywnego myślenia, którego tematem przewodnim będzie tworzenie scenariuszy do filmów i seriali. Warsztatowa odsłona TVN Discovery Talents to jedno ze stałych założeń projektu ponieważ wierzymy, że to nie sam tekst, a współpraca z innymi kreatywnymi twórcami jest najbardziej kluczowym elementem przy pisaniu wartościowych scenariuszy. Zapisz się, wysyłając e-mail na adres: info@tvndiscoverytalents.pl.

Warsztat poprowadzą:
- Agnieszka Kruk – założycielka szkoły scenariopisarstwa StoryLab.pro. Autorka programów kształcenia scenarzystów i konsultantów scenariuszowych. Inicjatorka i twórczyni festiwalu Script Fiesta.
- Dorota Pawelec – zajmuje się badaniem mediów w grupie TVN Discovery. Pasjonatka seriali. Znawczyni tematu, ogląda prawie wszystko, obserwuje gusta publiczności na całym świecie. Na co dzień bada widownię i media na rynku polskim. Kopalnia wiedzy – którą chętnie się dzieli.

Szczegółowe
informacje

kiedy?
19.09.2019
gdzie?
Hotel Mercury Gdynia
o której?
12:00
zgłoszenia

Termin zgłoszeń do: 19.09.2019 12:00