Warsztat "writers room" czyli jak dziś powstają scenariusze 19 września 2019, godz. 17:30


Już 19 września (czwartek) o godzinie 17:30 w Teatrze Muzycznym (sala warsztatowa) podczas 44. FPFF w Gdyni Agnieszka Kruk i Dorota Pawelec poprowadzą warsztat TVN Discovery Talents – writers room czyli jak dziś powstają scenariusze.

Zapraszamy na czterogodzinny warsztat kreatywnego myślenia, którego tematem przewodnim będzie tworzenie scenariuszy do filmów i seriali. Podczas warsztatu prowadzące poprzez zadania kreatywne pomogą przygotować się do projektu TVN Discovery Talents.

Warsztatowa odsłona TVN Discovery Talents to jedno ze stałych założeń projektu ponieważ wierzymy, że to nie sam tekst, a współpraca z innymi kreatywnymi twórcami jest najbardziej kluczowym elementem przy pisaniu wartościowych scenariuszy. Warsztat jest skierowany do wszystkich, którzy chcą współpracować z TVN Discovery Talents. Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisz się już teraz, wysyłając e-mail na: info@tvndiscoverytalents.pl.

Wydarzenie poprowadzą:

  • Agnieszka Kruk – założycielka szkoły scenariopisarstwa StoryLab.pro. Autorka programów kształcenia scenarzystów i konsultantów scenariuszowych. Inicjatorka i twórczyni festiwalu Script Fiesta.
  • Dorota Pawelec – zajmuje się badaniem mediów w grupie TVN Discovery. Pasjonatka seriali. Znawczyni tematu, ogląda prawie wszystko, obserwuje gusta publiczności na całym świecie. Na co dzień bada widownię i media na rynku polskim. Kopalnia wiedzy – którą chętnie się dzieli.

Zapraszamy także na inaugurację portalu TVN Discovery Talents: TVN Discovery Talents – daj się zauważyć! Nowa platforma współpracy. Od scenariusza do produkcji, już w czwartek 19 września o godzinie 12:00 – Hotel Mercure Gdynia (Sala Omega).

W spotkaniu udział wezmą: producentka Anna Waśniewska-Gill, showrunner Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, scenarzystka Monika Trzósło, badacz mediów Dorota Pawelec oraz redaktor portalu Adrian Luzar, którzy przedstawią projekt TVN Discovery Talents. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kruk.

Szczegółowe
informacje


kiedy?
19.09.2019
gdzie?
Teatr Muzyczny w Gdyni
o której?
17:30
Liczba miejsc
20
zgłoszenia

Termin zgłoszeń do: 19.09.2019 12:00

Chęć udziału
wysyłajcie na adres:

Redakcja TVN DT