WARSZTATY AGNIESZKI KRUK 2 maja 2019, godz. 11:00

O projekcie

Chcesz być scenarzystą? Masz pomysł na serial lub zmysł do opowiadania historii?

Podczas czterogodzinnych warsztatów z Agnieszką Kruk Przygotuj swój pomysł dla TVN Discovery Talents w trakcie SERIALCONU odbywającego się w ramach Festiwalu Mastercard Off Camera w Krakowie przyjrzymy się dokładnie wszystkich wymogom, jakie nowa platforma TVN Discovery Talents stawia scenarzystom, a moderowane przez prowadzącą ćwiczenia brainstormingowe pomogą wygenerować wiele ciekawych i świeżych pomysłów do nowych seriali.

Agnieszka Kruk - Scenarzystka, edukatorka, script coach. Absolwentka literatury brytyjskiej i niderlandzkiej na UW. Ukończyła scenariopisarstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej i PWSFTViT w Łodzi. Współtworzyła ok. 1200 odcinków seriali emitowanych w prime time. Prowadzi i pomaga tworzyć zespoły scenariuszowe. Autorka programów kształcenia scenarzystów i konsultantów scenariuszowych. Twórczyni i organizatorka festiwalu Script Fiesta (2012-2017). Tłumaczka książki Lindy Aronson "Scenariusz na miarę XXI wieku". Ekspertka oceniająca wnioski w programie Creative Europe MEDIA. Założycielka i dyrektor programowa StoryLab.pro. Prezes Fundacji Screenpaly & Friends.

Dla kogo?

Warsztaty dostępną są dla zarejestrowanych uczestników. Rejestrować można się pod adresem: https://offcamera.pl/wokol-festiwalu/serialcon. Uwaga: liczba miejsc ograniczona!
Szczegółowe
informacje

kiedy?
02.05.2019
gdzie?
Arteteka, Sala warsztatowa
o której?
11:00
Liczba miejsc
15
zgłoszenia

Termin zgłoszeń do: 02.05.2019 11:00